Zıt Anlamlı Kelimeler Sözlüğü

Özellikle ilköğretim öğrencileri tarafından çokca aratılan zıt anlamlı kelimeler maalesef çok fazla internet sitesinde yer almıyor. Yer alanlar ise ya eksik ya da hiç bilgi vermeden işi tamamen öğrencilere bırakıyorlar. Bununla ilgili açılan birkaç site var. Ancak içerik sayıları en fazla 350 kelime civarı. 350 kelimeyi tek sayfada gösteren internet siteleri bile zaten var.

Biz sizlere bu alanda yeni açılmış bir internet sitesini tanıtacağız: zitanlamlisi.com Yeni açılan bu sitede aradığınız bütün kelimelerin zıt anlamlılarını bulacağınızdan eminim. Çünkü bu alanda açılan internet sitelerinde en fazla 350 kelime yer alıyorken, bu internet sitesinde yaklaşık 600 sözcüğün zıt anlamlısı bulunuyor.

Aradığınız kelime eğer sitede bulunmuyorsa yorum yazarak kelimenin zıt anlamlısını söylemelerini isteyebiliyorsunuz. Site sahipleri eğer o kelime sitede yoksa araştırıp size zıt anlamlısını söylüyor ve bu konuda sayfa oluşturarak internette arama yapanların daha sonra kolayca bu sayfaya ulaşabilmeleri için inanılmaz bir özveri gösteriyorlar. Herhangi bir kelimenin zıttı nedir, zıt anlamlısı ya da zıt anlamı gibi aklınıza gelebilecek tüm soruların cevapları bu internet sitesinde yer alıyor.

Sizde hemen yeni zıt anlamlı kelimeler sözlüğünü deneyin: zitanlamlisi.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir