Midea Klima

Midea Klima

İstanbul merkezli firmamız Türkiye genelinde Midea VRF merkezi sistemler, hafif ticari klimalar, multi klimalar ve duvar tipi split klimaların yetkili bayi ve yetkili servisidir. Midea Klima satış ve (garantili / garanti dışı) satış sonrası hizmetlerinde bizimle irtibata geçerek uzman personelimizden destek alabilir ve ihtiyaçlarınıza özel profesyonel çözümler sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için aşağıdaki numaradan bizi arayabilir veya sitemizi inceleyebilirsiniz: http://www.mideainverter.com

TEL:0212 255 77 07

Dünyada Midea

Midea dünya üzerinde en büyük beş klima üreticisinden birisidir. Ürettiği ürün kalitesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Kendi markasının yanına Toshiba, Carrier gibi birçok dünya markasına da klima üretmekte, çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Midea klima pazarında müşteri tavsiyesi en yüksek markaların başında yer almakta ve bu sayede sadece Japon pazarına 2009 yılı itibarıyla 1,5 milyondan fazla klima ihracı yapmıştır. Avrupa pazarında 2001 yılında giren midea kısa zamanda pazarda yerini alarak hedeflenen satış rakamlarını yakalamıştır. Afrika, Asya ve Avrupa’da etkili satış rakamlarına ulaşan Midea, Türkiye pazarında girdiği yıllardan bu yana yüksek pasta payına ulaşmıştır.

Midea dünya genelinde yaygın satış ve yetkili servis ağına sahiptir. Geliştirdiği 3D İnverter teknolojisi ile ürettiği cihazlarda enerji verimliliğine ve geri dönüştürülebilir hammaddeler kullanıma özen göstermektedir. Midea tarafından üretilen tüm inverter klimalar çevreci ve doğa dostudur.

Toshiba –Carrier Üretimi

Midea klima Toshiba – Carrier markasının yanında birçok dünya markasına da üretim hizmeti vermektedir.  Midea Toshiba – Carrier markalarına 2004 yılından itibaren işbirliği sonucunda milyonlarca klima üretimini gerçekleştirdi. Üretiminde kaliteye ve teknolojiye önem veren Midea, her geçen gün potansiyelini artırmaya ve Pazar payını yükseltmeye devam etmektedir.

Midea İnverter Klima

Midea İnverter Klima , sağladığı yüksek enerji tasarrufu seviyesi ve çevreci oluşuyla rakiplerine üstünlük sağlamaktadır. Eski tipte standart klimalarda motor şebekeden aldığı gerilimi işlemeden 220 Volt 50 Hertz frekansında AC akımla çalışmaktadır. Klima ortamı yeteri kadar soğuttuğunda motor kapanır ve ihtiyaç oluştuğunda tekrar çalışmaktadır. Motorun start aldığı an en yüksek enerji tüketimi yaptığı zamandır ve sürekli bu şekilde çalışması yüksek enerji kaybına neden olmaktadır. Bu durum enerjiyi verimsiz kullanılmasına neden olarak gereksiz israfa yol açmaktadır. Midea 3D DC inverter teknolojisinde ise motor DC akımda çalışarak tasarruf sağlarken aynı zamanda şebekeden alınan enerjinin gerilimi sabit tutulurken frekansı değiştirilerek kompresör kontrolü sağlanmaktadır. Bu kontrol ile sadece ortamın ihtiyacı olan kapasitede ısıtma ve soğutma sağlayarak enerji tasarrufu yaparken aynı zamanda kompresör motorunun dur kalk yapmasını en aza indirerek motorun start alması esnasında oluşan gereksiz enerji kaybını da minimize etmektedir. Midea inverter klima kullanıcıların enerji maliyetinden tasarruf etmesini sağlarken aynı zamanda enerji kaynaklarının korunmasına da olanak tanımakta, ülke ekonomisine ve çevreye katkı sağlamaktadır.

Midea Klima Servisi

Midea’nın avantajlı klimalarıyla tanışmak veya yetkili servis hizmeti almak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz ile istanbul’da her noktaya Midea yetkili servis hizmeti sunmakta, %100 müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla montaj, de montaj, bakım ve onarımları gerçekleştirmekteyiz Detaylı bilgi için bu bağlantıya tıklayarak midea klima servisi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Tel: 0212 225 77 07

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir