Kocaeli Şirin Öğrenci Yurtları

Şirin Öğrenci Yurtları Kocaeli Bekirpaşa’da bulunmaktadır. Yurdun tüm çabası misafirlerinin sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmesidir. Türkiyede Kocaeli öğrenci yurtları denildiğinde akla Şirin Öğrenci Yurtları gelmektedir.

Şirin Öğrenci Yurtlarının Sunduğu İmkanlar

Şirin Öğrenci Yurdu’nun kafeteryasında bulunan dev ekranda, Digiturk ve Lig TV yayını yapılmaktadır. Bu durum maç tutkunlarını son derece memnun etmektedir. Aynı zamanda öğrenciler odalarındaki 5000 kanallı ücretsiz uydu yayını ile keyifli zamanlar geçirebilmektedirler. Şirin Öğrenci Yurdu tüm öğrencilerine ücretsiz sigorta güvencesi sağlamaktadır. Öğrencilere sunulan bir diğer imkan ise %50 indirimli ehliyet kursudur. Böylelikle öğrenciler kolay yoldan en az masrafla ehliyet sahibi olabilmektedir. Yurdun eşsiz manzaralı teras kafesi ve restorantı öğrencilerin kullanımına her zaman açıktır. Burada öğrencilerin ev yemeği özlemi dikkate alınmaktadır. Yemek menüsü ev yemeklerine uygun olarak hazırlanır. Şirin Öğrenci Yurtları Kocaeli özel yurtlar arasında öğrencilere en iyi imkanları sunmaktadır. Misafirlerine tamamen ücretsiz çamaşır yıkama imkanı tanınmaktadır. Yurttaki etüt odalarında ise öğrenciler grup çalışması yapabilme, düzenli ve sistemli ders çalışabilme olanağı bulabilirler.

Avantajlar

Şirin Öğrenci Yurdu’nun her bir odasında TV ve buzdolabının bulunması öğrencileri son derece memnun bırakmaktadır. Yine yurdun tüm odalarında hızlı kablolu ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. 24 saat kesintisiz internet ile öğrenciler araştırma ödevlerini rahatlıkla yapabilmekte yakınları ile iletişime geçebilmektedir. Odalara yerleştirilen bilgisayarlar ise, kişisel bilgisayara sahip olmayan öğrencilerin kullanımına sunulmuştur. Boş zamanlarında sıkılıp farklı arayışlar içinde olan öğrenciler de playstation 3 ile eğlenceli anlar yaşayabilmektedir. Şirin Öğrenci Yurdu’nun her bir odasında kişiye özel gardroplar mevcuttur. Öğrenciler kişisel eşya ve kıyafetlerini kullanışlı gardroplarda gönül rahatlığı ile saklayabilmektedir. Yurdun tüm odalarına kişi sayısınca çalışma masası yerleştirilmiştir. Bireysel olarak ders çalışmayı seven öğrenciler odalarında huzurlu bir şekilde ders çalışabilmektedir.

Ulaşım Kolaylığı

Şirin Öğrenci Yurdu kurulduğu mekan itibarı ile tüm kampüslere hızlı ve kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Güvenlik

Şirin Öğrenci Yurtları öğrencilerinin memnuniyeti ve huzuru için 7-24 güvenlik personeli ile iş başındadır. Giriş ve çıkışlarda bir sorun yaşanmaması için öğrenciler kameralar ile takip edilmektedir.

Etkinlikler

Sene içinde ders ve sınav stresinden bunalan öğrencilerin bir an olsun eğlenebilmeleri için yurtta çeşitli aktivite ve etkinlikler düzenlenmektedir. Yurt yönetimi yıl içinde geziler ve piknikler düzenleyerek öğrencilerin keyifli anlar yaşamasını sağlamaktadırlar. Kültürel ve sosyal etkinlikler öğrencilerden gelecek talepler doğrultusunda şekillenebilmektedir. Türkiye’de Kocaeli yurtları arasında saygın bir yere sahip olan Şirin kız ve erkek öğrenci yurtlarını sizde görmeden karar vermeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir