Kocaeli Şirin Kız Öğrenci Yurtları

Kocaeli’nde kırktan fazla öğrenci yurdu bulunmaktadır. Rekabeti yüksek olan kocaeli yurtlar google araması sonucunda bu yurtları sizde görebilirsiniz. Üniversite hayatını Kocaeli gibi güzel bir yerde geçirmek isteyen öğrenciler için yurt seçimi son derece önemli bir konudur. Yurtların özellikleri, resimleri, bilgileri, ücretleri ve hakkında yapılan yorumları inceleyerek gideceğiniz yurda karar verebilirsiniz.

Kocaeli şehir olarak İstanbul’a yakınlığı dolayısıyla stratejik bir konuma sahiptir. İstanbul olmazsa Kocaeli’nde üniversiteye gidebilirim şeklinde bir mantık söz konusudur. Bu nedenle de öğrenciler tarafından çok tercih edilen bir şehirdir.

Kocaeli (İzmit) Bekirpaşa Üçyol mevkiinde yer alan Şirin Kız Öğrenci Yurtları bizim araştırmamıza göre İzmit’te bulunan en iyi yurtlardan biridir. Yurda telefon ederek İzmit’te bulunduğunuz yeri söylerseniz sizi gelip alma gibi bir hizmetleri olduğunuda söyleyebilirim.

Kocaeli’nde 3 tane Şirin yurdu bulunmaktadır. Bunlardan biri erkek öğrenci yurdu, diğer ikisi kız öğrenci yurdudur. Yurdun birden fazla şubesinin olması bu alanda aslında ne kadar beğenilen bir yurt olduklarının da kanıtıdır.

Şirin öğrenci yurtlarında kampüse hızlı ulaşım, güvenlik, tüm odalarda ücretsiz digitürk, lig tv yayını, playstation 3, uydu yayını, buzdolabı, internet vb. imkanlar sunulmaktadır. Türkiye’de başka hiçbir yurtta olmayan, yurt öğrencilerine ücretsiz ehliyet alma imkanıda verilmektedir. Dolayısıyla bir öğrencinin isteyebileceği her şey hatta çok daha fazlası bu yurtlarda yer almaktadır.

Şirin Öğrenci Yurtları, Kocaeli Yurtlar denildiğinde ilk akla gelen yurtlardan biridir. Sizde öğrenciler olarak tercihlerinizde bu yurdu tercih edebilirsiniz.

Kocaeli Şirin Kız Öğrenci Yurtları” üzerine bir düşünce

Yorumlar kapalı.