Kıbrıs Öğrenci Yurtları

Kıbrısta’ta bulunan Kıbrıs öğrenci yurtları ve bu yurtların özellikleri, resimleri ve iletişim bilgilerine www.kibrisyurtlar.org sitesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs, Akdeniz’in en büyük 3. adasıdır. Türkiye’ye yaklaşık olarak 65 km uzaklıktadır. Adanın toplam nüfusunun %30’u Türk ve geri kalanları ise Rum’dur. Girne ise Kıbrıs Adasında bir liman kentidir. Kıbrıs’ın en güzel tatil yeridir. Şehirde Girne Üniversitesi ve Girne Amerikan Üniversitesi bulunmaktadır. Öğrenciler tarafından tercih edilen Girne üniversiteleri sayesinde ve turizm potansiyeli nedeniyle şehrin nüfusu hızla artmaktadır.

Girne’de bulunan özel öğrenci yurtları genelde 3-4 kişilik odalara sahiptir. Fazla sayıda öğrenci yurdu bulunmamaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yurtlar tarafından verilmektedir.

kibrisyurtlar.org internet sitesinin seo çalışmaları e-yurtlar.com tarafından yapılmaktadır. Bu internet sitesinin seo çalışmaları tamamlandıktan sonra yıllık belli bir ücret karşılığında Kıbrısta bulunan bir yurda site kiralanacaktır.

Daha önce birçok şehir için bu şekilde çalışmalar yürütülmüş ve hepsinde son derece başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Bu nedenle bu çalışmanında en kısa sürede başarıya ulaşacağını düşünüyoruz.

Sitenin kiralama ücreti henüz belli değildir. Site kıbrıs yurt, kıbrıs yurtları, kıbrıs öğrenci yurtları vb. aramalarda ilk sıralara getirildikten sonra kıbrısta bulunan özel yurtlarla iletişim kurularak site kiralanacaktır.

Siteyi siz kiralamak isterseniz 0554 821 31 51 numaralı telefondan site sahiplerine ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Öğrenci Yurtları ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız: http://www.kibrisyurtlar.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir