Havalandırma Sistemleri

Mekanik Havalandırma Sistemleri
Firmamız havalandırma sistemleri ihtiyaçlarınızda profesyonel çözümler sunuyor. Müşteri odaklı anlayışımızla %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek 1984 yılından bu yana uzman kadrolarımız ile yanınızda yer alıyoruz. Bize ulaşarak ücretsiz keşif hizmetimizden yaralanabilir, işletmenize özel çözümlerimizin fiyat teklifini alabilirsiniz.
ARİST HAVALANDIRMA
TEL: 0212 255 77 07

Havalandırma sistemleri işletmenizin ortamında bulunan kirli havayı dışarıya tahliye ederken iç ortama taze hava basıncı uygulamaktadır. Mekanik havalandırma içeride düşen oksijen seviyesini yükselterek yaşanabilir ve çalışma ortamına uygun bir iç atmosfer oluşturmaktadır. Rutubetli ortamlarda özellikle toprak seviyesinin altında bulunan bodrum katlarda yükselen nem seviyesini normal seviyelere düşürerek küf ve bakteri oluşumuna önler. Üretimde kullanılan havaya yoğun sıcaklık uygulayan cihazların sebep oldukları ısı tahliye edilerek ferah bir ortam sağlar.
Bir çok endüstriyel tesiste üretilen ürünün hazırlanması aşamasında havaya yoğun partiküller karışmakta bunlar çalışanların sağlığını tehlikeye atmaktadır. Tesise kurulan bir havalandırma sistemi havaya karışan tozları tahliye ederek temiz havayı içeriye gönderir ve çalışanların meslek hastalığına özelliklede akciğer hastalıklarına yakalanma riskini en aza düşürmektedir.
Bunlarında yanında fabrika ve atölyelerde oluşan toz, ısı ve koku, endüstriyel mutfak ve restaurantlarda yemek pişirme sırasında çıkan yoğun buhar ve nem ile birlikte kötü kokuların giderilmesi ve sağlıklı gıda üretiminin sağlanması, cami konferans salonu sinemalar gibi yoğun nüfusun olduğu mekanlarda karbondioksit ve istenmeyen ısının tahliyesi ile içeriye temiz hava gönderilerek ortamın ferahlatılması, konforlu ve sağlıklı ortam sunulması amacıyla kullanılmaktadır.
Havalandırma sistemleri ferah bir ortam sunarak çalışan ve müşterileriniz için konforu sağlamakta, üretilen gıda ve ürünlerinizin sağlıklı hijyenik olmasını sağlamakta, personelin sağlığını tehlikeye atacak etkenleri ortamdan uzaklaştırarak kaliteli bir çalışma ortamı hazırlar.

Havalandırma Sistemleri Fiyatları

Havalandırma sistemleri fiyatları sistemin kapasitesine, kullanılan tesisatın uzunluğuna, filtrel çeşitlerine menfez türlerine göre değişiklik göstermektedir. fiyatları değiştiren etkenlerden dolayı adresinizde keşif yapılmadan fiyat verilmesi uygun görülmemektedir.  İhtiyacınıza uygun olan havalandırma sistemi için adresinizde ücretsiz keşif yapılmasının ardından fiyat teklifinizi oluşturarak size sunuyoruz. Ücretsiz keşif için 0212 255 77 07 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Mekanik Havalandırma Sisteminin Faydaları

• Havalandırma sistemi bulunan ortamda karbondioksit seviyesi yükselmez, oksijen seviyesi stabil olarak kalır.
• Cihaz ve makinelerden kaynaklanan istenmeyen ısı tahliye edilir.
• Ferah ve serin bir ortam havası oluşturur.
• Havada bulunan çeşitli partikülleri ve üretim tozlarını tahliye eder.
• Bakteri üremesine neden olan rutubeti kurutarak hijyenik ortam oluşumuna katkı sağlar.
• Dışarıdan alınan hava toz ve sineklere karşı filtrelenerek içeriye alındığından bu zararlardan korunursunuz.
• Sağlıklı, ferah ve konforlu bir ortam hazırlayarak personelinize rahat bir çalışma ortamı sağlarken müşteri ve ziyaretçilerinize nezih bir ortamda hizmet vermenizi sağlar.
Arist Klima ve Havalandırma Sistemleri, tüm mekanik havalandırma ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olarak hizmet vermektedir. Bize ulaşabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden yaralanabilirsiniz.
TEL 0212 255 77 07

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir